Podatki | Podatki i prawo – rzeczowo
20180726

Zwiększenie limitu kosztów zaliczanych do KUP? Wątpliwa korzyść dla podatnika

Ministerstwo Finansów proponuje zmiany w zakresie art. 15e ustawy o CIT – limit kosztów zaliczanych do kosztów uzyskania przychodu wzrośnie z 5% do 10% EBITDA. Czy jednak ta zmiana dotyka istoty problemów podatników z tym przepisem?

Czytaj więcej
data: 26 lipca 2018, kategoria: CIT autor: Kamila Bartela